קצת עלינו…

V.M.L הינה חברה המתמחה ביזמות נדל״ן וביצוע פרויקטים של בנייה והתחדשות עירונית במסגרת תמ״א 38. בעל החברה כיום הינו  בורוכוב אדוארד.

החברה הוקמה מתוך רצון לנצל את הידע והניסיון הרב שצברו בתחום היזמות, הבנייה וניהול הפרויקטים, ולהעמיד לרשות הלקוחות את האפשרויות לשפר את סביבת

מגוריהם באופן מקיף, מקצועי, אמין ואיכותי.


ניסיון עשיר והתמחות בתמ״א 38

אחד מיתרונותיה העיקריים של החברה טמון בניסיונה העשיר, הן הקבלני והן היזמי, בתחום הבנייה על ענפיו השונים. פעילות החברה בתחום תמ״א 38,

נולדה מתוך האמונה כי מדובר בהזדמנות מצוינת לדיירי בתים משותפים לשפר את סביבת מגוריהם, להרחיב את דירתם, להשביח את ערך הנכס ולמגן את הבניין.


אבני הבניין שלנו

  • מקצועיות ללא פשרות - לרשותכם צוות אנשי מקצוע בעלי ניסיון מוכח בהשבחת נדל״ן ותמ״א 38, אשר מקפיד על עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

  • שקיפות מלאה - כל פרויקט מתנהל בשקיפות מלאה מול הדיירים, החל משלב התכנון דרך הביצוע בפועל ועד לאכלוס הסופי, לרבות בחירת אנשי המקצוע.

  • פיתרון כולל - לדיירים ניתנת אפשרות בחירה בין מספר מסלולים אפשריים, במטרה להגיע להסכמה ושביעות רצון מירבית, תוך עמידה בלוחות הזמנים.

  • איתנות פיננסית - אנו מחויבים למימון מלא והצבת בטחונות הולמים לפרויקט, בחינת התקשרויות הקבלן עם אנשי מקצוע ובדיקת פוליסות הביטוח השונות.

  • יחס אישי - אנו זמינים לאורך כל הדרך, בכל שאלה ועניין הנוגעים לפרויקט. הצוות שלנו יעניק ליווי ויחס אישי לצרכי כל דייר, תוך מתן מגוון אפשרויות שיפוי.

ובשורה התחתונה...

אנו מאמינים כי בניית מערכת יחסים אישית והגונה עם לקוחות ושותפים הינה אבן יסוד בהתנהלות החברה. אנו פועלים מתוך ראייה רחבה המאפשרת

לנו להיות חלק מדרך ארוכת שנים של קהל לקוחות נאמן ומרוצה.


בואו להיות הפרויקט הבא שלנו.

V.M.L


טואול - בניית אתרים